O sklepie reklamowym marki Top123


Sklep internetowy marki Top123 — opis i zakres działania sklepu.

 

1. Nazwa: sklep reklamowy Top123 jest umowną marką handlową (nie jest to nazwa firmy) i otrzymuje skrócone brzmienie — „Top123”

2. Organizatorem i jedynym dysponentem jest firma reklamowa A-Rek w Mińsku Mazowieckim, NIP:521-033-52-58

3. Marka reklamowy Top123 umieszcza swoją główną ofertę oraz inne niezbędne informacje na stronie internetowej https://top123.pl

4. Firma A-Rek używa marki Top123 do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zgodnej z opisem zawartym we wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

5. Marka Top123 jest platformą sprzedażową dedykowaną podmiotom gospodarczym, również urzędom i podmiotom prawnym.

6. Sklep reklamowy Top123 swoją ofertą obejmuje różnorodne usługi i produkcję w zakresie reklamy wizualnej, dekoracji, promocji, identyfikacji i wystawiennictwa.

7. Sklep reklamowy marki Top123 powstał w celu utworzenia spójnej oferty, realizowanej za pomocą jednego kanału dystrybucji.

8. Oferta sklepu reklamowego Top123 oparta jest o zaopatrzenie, projektowanie, przetwórstwo i serwis wielu różnych, często niezależnych podmiotów.

9. Sklep reklamowy Top123 nie jest producentem bazowych surowców i prefabrykatów do wyrobu artykułów reklamowych. Nie jest też bezpośrednim importerem surowców do produkcji oraz artykułów reklamowych.

10. Marka Top123 służy sprawnemu dostarczeniu Towarów zamówionych przez Klienta.

11. Towary, t.j. indywidualne i spersonalizowane zamówienia, w tym przetworzone surowce i inne artykuły reklamowe, są dostarczane z udziałem i w zależności od partnerów firmy A-Rek.

12. Sklep reklamowy Top123 działa w oparciu o współpracę między innymi z:

• producentami artykułów elektrycznych i oświetlenia
• producentami i hurtowniami materiałów bazowych do produkcji i wykonywania usług, jak: stal, aluminium, tworzywa sztuczne
• firmami zaopatrującymi agencje reklamowe w półprodukty i akcesoria do produkcji i wykonywania usług branżowych
• producentami i importerami gadżetów reklamowych, upominków, artykułów biurowych, odzieży itd.
• dostawcami usług informatycznych i internetowych
• dostawcami specjalistycznych usług technicznych i nietypowych technologii
• własnym studiem graficznym
• własną drukarnią
• własnym zakładem produkcyjnym

Oferowane Towary wykonywane są z najlepszych i sprawdzonych materiałów wykorzystywanych przez polskich producentów reklamy ale również z użyciem powszechnie dostępnych materiałów, które można kupić w lokalnych sklepach.

13. Stopień skomplikowania zamówionego Towaru może wpływać na czas realizacji, ponieważ jest ona uzależniona od wielu różnorodnych czynników.

14. Wszystkie niezbędne zasady dotyczące wzajemnych relacji i realizacji zakupów za pomocą sklepu reklamowego Top123 i strony www.top123.pl publikujemy na stronie → REGULAMIN

 

TOP123 > Kontakt