Gabloty aluminiowe

Gabloty aluminiowe są wyposażeniem ekspozycyjnym – rodzajem obudowanej tablicy, kasety, bryły, która ma prezentować plakaty lub drobne eksponaty.


Aluminiowe gabloty informacyjne ekspozycyjne


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

TABLICE – ALUMINIOWE GABLOTY EKSPOZYCYJNE →  Kliknij, aby przejść do produktów


Gabloty informacyjne, ekspozycyjne

Powszechnie spotykane są proste tablice informacyjne do umieszczania na nich plakatów, ogłoszeń i ważnych obwieszczeń.
Ulepszoną i bardziej elegancką formą tablic informacyjnych są witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne oraz ekspozycyjne.

Gabloty – witryny są specjalnie zaprojektowane, tak aby umożliwić łatwe i estetyczne prezentowanie plakatów, afiszy, kartek z ogłoszeniami, druków i eksponatów (czyli przedmiotów wypukłych).

Dzięki temu, że gabloty mają różną głębokość, to niektóre rodzaje umożliwiają umieszczenie w nich przedmiotów przestrzennych.

Zatem jest możliwe prezentowanie w gablotach nie tylko ogłoszeń papierowych, ozdobnych plakatów, ale też innych przedmiotów, jak np. foldery, książki, medale, pamiątki, makiety, koszulki reklamowe.
Gabloty informacyjne i reklamowe umożliwiają umocowanie w nich płaskich lub lekko przestrzennych przedmiotów i zabezpieczenie ich od frontu szybą akrylową.

Jeśli zachodzi konieczność wyeksponowania ważnego obwieszczenia, które wymaga szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony, to najbardziej stosowne są gabloty aluminiowe zamykane na zamek imbusowy lub kluczyk.

Możliwości prezentacyjne gablot aluminiowych są ograniczone jedynie ich rodzajem, tj. głębokością przestrzeni ekspozycyjnej.
Gabloty wystawowe są najczęściej stojącą, obudowaną konstrukcją, która umożliwia eksponowanie przedmiotów w formie ewidentnej bryły.

Oferujemy gabloty do powieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze, również na dedykowanej konstrukcji nośnej, która umożliwia przestawianie.

Wykonujemy gabloty aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne.

Gabloty aluminiowe są popularnym wyposażeniem do prezentowania plakatów reklamowych oraz informacji w formie papierowej w szkołach, biurach, restauracjach, galeriach handlowych, placówkach kulturalnych, służby zdrowia, urzędach, firmach itd.


Gabloty aluminiowe – tablice ekspozycyjne i ogłoszeniowe

W naszej ofercie znajdują się tablice ogłoszeniowe i ekspozycyjne do stosowania jako aluminiowe gabloty zewnętrzne i wewnętrzne.

Część ekspozycyjna tablicy wykonana jest z podłoża sztywnego umożliwiającego przymocowanie np. kartek i niektórych przedmiotów na kilka różnych sposobów.

Podłoże, czyli powierzchnia ekspozycyjna jest z płyty metalowej lub plastikowej i może służyć do pisania markerami suchościeralnymi.

Kartki i plakaty wówczas mogą być przyczepiane na magnesy, jeśli podłoże pod folią suchościeralną jest stalowe bądź magnetyczne.

Gablota może być przygotowana do przypinania plakatów i kartek z ogłoszeniami za pomocą kołków, szpilek, pinezek, jeśli wybrana wersja ma podłoże korkowe lub też obciągane płótnem.

Obudowa gabloty informacyjnej czy ekspozycyjnej jest wykonana z profili aluminiowych lakierowanych lub anodowanych.
Rodzaj obudowy aluminiowej, a więc szerokość profili aluminiowych, ich rodzaj i kolor są indywidualne dla każdego rodzaju gabloty.

Frontowa część gabloty jest przeźroczystym ekranem wykonanym ze szkła bezpiecznego, poliwęglanu a najczęściej szyby akrylowej – pleksi.

Aluminiowe ramy gabloty są różnego typu i umożliwiają zamontowanie frontowej części ekranu na stałe lub w formie przesuwanej szyby.
Szczególnie popularne są aluminiowe gabloty reklamowe i informacyjne z otwieranymi drzwiczkami, tj. ramą uchylną na zawiasach lub otwieraną w bok.

Oferujemy gabloty z profili aluminiowych jednoskrzydłowe otwierane na bok w lewą lub prawą stronę oraz dwuskrzydłowe.


Gabloty aluminiowe – wybór

Oferujemy różne wielkości, rodzaje, sposoby wykończenia gablot aluminiowych. Są to m.in. gabloty:

  1. do powieszenia np. na ścianę,
  2. stojące samodzielnie lub na konstrukcji, czyli tzw. nogach – jak pylony,
  3. informacyjne i ogłoszeniowe,
  4. ekspozycyjne i reklamowe na plakaty, afisze,
  5. ekspozycyjne do prezentacji płaskich przedmiotów np. medale, książki, czapeczki, koszulki okolicznościowe,
  6. wystawiennicze do prezentacji przedmiotów przestrzennych, np. modele, makiety,
  7. sklepowe i do promowania produktów,
  8. użytkowe – na klucze, koperty, zawieszki, breloki,
  9. z dodatkowym oświetleniem LED,
  10. ze zdobieniem i dodatkowymi napisami firmowymi i reklamowymi.

Wybór odpowiedniego rodzaju gabloty aluminiowej jest zależny od określenia funkcji użytkowych.


Aluminiowe gabloty informacyjne, ogłoszeniowe, prezentacyjne, wystawiennicze.


Ramki zatrzaskowe 

Alternatywą dla gabloty aluminiowej są ramki zatrzaskowe, O.W.Z. i wodoodporne ramy zatrzaskowe. Sprawdź nasze aluminiowe ramki zatrzaskowe, poznaj możliwości i ceny produktów. Zapraszamy


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:[email protected]

Nie znaleziono produktów, których szukasz.