Internetowa wizytówka

Główna strona internetowa firmy, współczesna wizytówka i reprezentacja własnej marki.

Firmowa wizytówka internetowa.


Internetowa wizytówka firmowa, reprezentacyjna strona www.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Firmowa wizytówka internetowa 〉  Kliknij, aby przejść do usługi


Wizytówka internetowa – informacja i promocja

Własna, niezależna internetowa wizytówka firmowa stanowi minimum reklamy w internecie, a zarazem jest podstawą identyfikacji i promocji.

Niezaprzeczalne jest, że każda działalność gospodarcza, społeczna czy inny rodzaj działalności publicznej, wymagają elementarnej przejrzystości, więc możliwie czytelnej identyfikacji.

Na co dzień wiele osób poszukuje możliwości zweryfikowania różnych informacji dotyczących działalności np. firmy, placówki, biznesu, przedsięwzięcia itd.

Fragmentaryczne, często szczątkowe informacje funkcjonują w przestrzeni publicznej w postaci wpisów do ewidencji działalności gospodarczej, KRS, wykazach instytucji, firm i przedsiębiorstw, lokalnych bazach danych i katalogach. Są one dostępne w sieci internetowej.

W poszukiwaniu informacji o działalności weryfikowanej jednostki można trafić na internetowe portale ogłoszeniowe lub serwisy społecznościowe.

Z tego wynika, że obecnie większość informacji jest dostępna w internecie. Wiadomo też, że znakomita większość ludzi w ten sposób poszukuje informacji i chce je weryfikować przez internet.

Problem z szybką identyfikacją i weryfikacją poszukiwanej treści pojawia się dlatego, że wiele informacji w internecie jest nieuporządkowanych.


Firmowa wizytówka internetowa

Własna, samodzielna strona internetowa firmy.

Tylko własna wizytówka – strona w internecie, umożliwia zebranie różnych istotnych informacji w jednym miejscu.

Dzięki temu informacje te mogą być czytelnie przedstawione i wskazywane wszystkim zainteresowanym.

Jedynie własna, firmowa wizytówka internetowa umożliwia niezależność publikacji.

Wiele płatnych, czy darmowych portali oraz serwisów społecznościowych kontroluje, ogranicza lub uniemożliwia publikację niektórych informacji.

Ponadto nie każdy chce, bądź nie może korzystać z takich serwisów. Dodatkowo identyfikacja firmy może ucierpieć przez sąsiedztwo publikacji konkurencyjnych, które umniejszają wagę własnej treści.

W serwisach społecznościowych, katalogach branżowych, ogłoszeniowych nie należy zakładać głównej strony internetowej, a jedynie zwiastuny wizytówki www.

W takich miejscach można promować własną stronę internetową, zarówno reprezentacyjną stronę główną, tj. samą wizytówkę firmy, jak również aktualności tworzone na podstronach blogu.

Wizytówka internetowa, która jest niezależna od dostawców usług medialnych, nie wymaga dużych nakładów finansowych i organizacyjnych.

Należy zakupić domenę (własny i niepowtarzalny adres internetowy) oraz hosting, czyli miejsce na serwerze wraz z oprogramowaniem.

To wystarczy, aby samodzielnie wykonać własną stronę internetową, choćby w postaci najprostszej wizytówki internetowej.


Wizytówka internetowa – jakość

Treść internetowej wizytówki i jej integracja.

Na własnej wizytówce internetowej należy umieścić przynajmniej podstawowe dane identyfikacyjne, opis działalności i dane kontaktowe.

Jeśli to możliwe, to wskazane jest umieszczenie takich informacji dla odwiedzających, które umożliwiają samodzielną weryfikację wskazanej treści.

Można to uczynić, umieszczając na wizytówce np.: certyfikaty, dyplomy, listy gratulacyjne, podziękowania, zdjęcia z wydarzeń itd.

Należy wskazać odpowiednie adresy internetowe, gdzie wszystkie te informacje można potwierdzić.

Często są to wpisy na stronach internetowych innych użytkowników sieci, a także media społecznościowe.

Dzięki tak przygotowanej wizytówce internetowej działalność będzie wiarygodna i zapewne polecana innym. Dotyczy to również wyszukiwarek internetowych — jak Google, które w ogólnym interesie, promują dobre i precyzyjne treści.


Internetowa wizytówka firmy.


Szablony strony internetowej  →

Nasz sklep oferuje hosting internetowy, który umożliwia samodzielne wykonanie wizytówki internetowej, przy tym bezpłatne pośrednictwo w zakupie domeny (adresu internetowego w sieci).

Polecamy szablony strony internetowej, które ułatwiają i znacznie przyśpieszają wykonanie publikacji.

Oferujemy również wykonanie wizytówki internetowej, w oparciu o dostarczone materiały, które będą publikowane.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.