Sklep / odzież reklamowa | Oferujemy możliwość zakupu odzieży reklamowej, biznesowej, pracowniczej, roboczej  oraz usług związanych ze zdobieniem.


odzież reklamowa sklep cena


Sprzedaż odzieży przeznaczonej do pełnienia funkcji reklamowej lub reprezentacyjnej następuje po wybraniu odpowiedniego rodzaju odzieży i ilości.

Należy przewidzieć jak będzie wyglądał nadruk znakowanie lub inne zdobienie, ponieważ od tego zależy funkcjonalność i estetyka zakupionej odzieży. Istotne jest by odzież firmowa czy promocyjna była odpowiednio dobrana do celu użytkowania. Służymy Państwu wiedzą, doświadczeniem i pomocą podczas dokonywania wyboru odzieży i zakupów.


Odzież reklamowa – sprzedaż

Sklep / odzież reklamowa

 

Nasz sklep reklamowy oferuje różne rodzaje popularnej i atrakcyjnej odzieży, która jest odzieżą reklamową po wykonaniu na niej indywidualnego znakowania, np. nadruku lub innego zdobienia.
W sklepie można znaleźć odzież na różne okazje i pory roku, która jest dostarczana przez czołowych europejskich producentów.
Uznane marki odzieżowe wdrażają nowe trendy i produkują modne, praktyczne ubiory, a dzięki temu odzież reklamowa jest chętnie kupowana.

Czołowymi producentami odzieży reklamowej są między innymi: Russell, Stedman, B&C, Roly, Fruit of the Loom, Result, Mantis, Continental Clothing i inne.
Firmy odzieżowe dostarczają odzież reklamową damską, męską, młodzieżową różnego typu, przykładowo: sportową, turystyczną bądź ekologiczną. Oferują również ubrania robocze, odzież reprezentacyjną i dla pracowników.

Nadruki na odzieży reklamowej

Zdobienia i nadruki na ubraniach są wymogiem, który sprawia, że odzież reklamowa jest zauważana jako element identyfikacji i promocji.
Duży wybór różnych rodzajów odzieży reklamowej, ciekawe kroje oraz bogata kolorystyka powodują, że należy zastanowić się jak wykonać odpowiednie znakowanie ubioru.
Chodzi tu o wybranie nie tylko wzoru odzieży, ale też odpowiedniego nadruku, haftu, estetycznego zdobienia, które będzie najbardziej efektywne.
Poza tym, że odzież reklamowa ma właściwości jak każda inna, to dodatkowo musi spełniać oczekiwania w zakresie reklamy i promocji.

Odzież reklamowa – sklep poleca

Odzież reklamowa przeznaczona do zdobienia i wykonania nadruków to między innymi artykuły takie jak:

– T-shirty reklamowe, koszulki reklamowe, koszulki z długim rękawem, koszulki techniczne, sportowe, koszulki odblaskowe, koszulki moro, koszulki polo.

– Koszule biznesowe damskie, męskie, koszule z logo, bluzy męskie, damskie, bluzy rozpinane, bluzy z kapturem, polary, pulowery, swetry.

– Kamizelki pikowane, kamizelki soft-shell, kamizelki robocze, bezrękawniki, kurtki robocze, kurtki wiatrówki, kurtki soft-shell, kurtki damskie, męskie, młodzieżowe.

– Spodnie robocze, spodnie odblaskowe, spodnie dresowe, dres sportowy, spodnie termiczne, spodenki robocze.

– Czapki z daszkiem, czapki moro, z daszkiem, chusty odzieżowe, poliestrowe szaliki reklamowe, szaliki/kominy, fartuchy kelnerskie.


Odzież reklamowa dla firmy