Plakaty na tablice, billboardy

Plakaty na tablice reklamowe oraz duże billboardy są bardzo praktyczną i popularną formą krótkookresowej reklamy wizualnej. 

Atutem plakatów na tablice i billboardy reklamowe jest ich niska cena, oraz możliwość druku niskonakładowego.


Plakaty na tablice billboardy reklamowe. Druk odporny na wilgoć.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Plakaty na tablice i billboardy reklamowe  ⇒  Kliknij, aby przejść do produktów


Plakaty na billboardy – reklama zewnętrzna

Zewnętrzna reklama wizualna funkcjonuje, wykorzystując stałe oraz tymczasowe nośniki o różnej wielkości i umiejscowieniu.

Trwałymi nośnikami zewnętrznej reklamy wizualnej są najczęściej konstrukcje nośne, ramy stalowe z poszyciem, tablice do eksponowania treści reklamowych i typowe billboardy.

Do wykonania trwałej reklamy zastosowanie mają oryginalne formy i materiały o długim okresie użytkowania jak np. zadrukowane folie samoprzylepne.

Popularną alternatywą są tańsze, ale często zmieniane plakaty papierowe.


Papierowe plakaty na tablice, billboardy

Krótko i średnio-okresowa reklama w odróżnieniu od długookresowej ma na celu częstą wymianę eksponowanej treści oraz zminimalizowanie kosztów kampanii reklamowej.

Praktycznie najtańszym sposobem na wykonanie reklamy krótkookresowej jest drukowanie plakatów papierowych.

Afisze i niewielkie plakaty z papieru można naklejać na słupy ogłoszeniowe, umieszczać w witrynach sklepowych, ale większe formaty wymagają odpowiednio przygotowanej powierzchni.

Nie jest rzeczą właściwą, aby przyklejać papierowe plakaty na przypadkowe ogrodzenia i ściany.

Do wyklejania grafiki reklamowej dużego formatu, tj. wielkopowierzchniowych plakatów promocyjnych, okolicznościowych i informacyjnych służą sztywne poszycia tablic.

Są to tablice reklamowe i billboardowe wolnostojące, np. przy drogach lub takie zamontowane na ścianach budynków i obiektów budowlanych.

Możliwe jest także eksponowanie plakatów na wynajętych powierzchniach tablic zamontowanych na lawetach i przyczepkach mobilnych.

Papierowe plakaty naklejone na specjalnie przygotowane tablice oraz billboardy służące do kampanii reklamowych, są właściwym sposobem akcji promocyjnej.

Plakaty wielkoformatowe naklejone na takie tablice są dobrze widoczne, można je często wymieniać i również zaklejać kolejnymi plakatami.


Plakaty na tablice, billboardy – drukowanie

Reklamowe plakaty na tablice dużego formatu oraz billboardy drukujemy zarówno w pojedynczych egzemplarzach, w niewielkich seriach, jak również wielkoseryjnie.

Plakaty na billboardy i tablice reklamowe drukujemy na specjalnym papierze, który ma podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne.

Papier plakatowy zwany Blue-Back-Side ma specjalną niebieską warstwę od spodu, tj. od strony naklejania, która częściowo niweluje prześwitywanie papieru.
Jest to istotne o tyle, że często plakaty naklejane są warstwami, kolejno na już nieaktualne plakaty promocyjne – bez odczyszczania powierzchni poszycia.

Papier billboardowy, który używamy do produkcji zewnętrznych plakatów wielkoformatowych, jest odporny nie tylko na wodę, ale też w dużej mierze na rozrywanie.

Dlatego zastosowanie właśnie tego rodzaju papieru do produkcji plakatów powoduje, że jednorazowa akcja promocyjna może funkcjonować nawet kilkanaście tygodni.

Plakaty na tablice reklamowe i billboardy drukujemy wodoodpornymi tuszami – atramentami, używając do tego ploterów solwentowych i lateksowego.


Plakaty na tablice reklamowe, billboardy – koszty

Wybór odpowiedniego rodzaju urządzenia drukującego jest zależny od jakości i trwałości, jaka jest oczekiwana w stosunku do produktu.

Oczywistą rzeczą jest, że każdy oczekuje minimalizowania kosztów, więc oszczędności należy szukać w tempie produkcji i jakości druku.

Najtańsze jest drukowanie w technologii twardego solwentu, o niskiej rozdzielczości nasyceniu kolorów.
Takie plakaty służą do szybkich i krótkich akcji reklamowych i nie powodują zbytniego obciążenia finansowego.

Odmienny skutek osiągniemy, podwyższając parametry jakościowe drukowanych plakatów, a to za sprawą większej gramatury papieru, bądź znacznie lepszej jakości druku.

Koszty surowca w takim przypadku są większe, czas produkcji dłuższy, zwiększa się zużycie atramentu i środków produkcji.

Skutkiem tego cena ostateczna produktu finalnego, o wysokiej jakości jest diametralnie różna od opcji oszczędnej.

Decyzję o jakości druku plakatów trzeba podejmować indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników, które pozwolą określić jakie plakaty najlepiej zamówić.


Plakaty na tablice reklamowe, billboardy. 


Billboardy reklamowe →

Z decyzją o wykonaniu plakatów na tablice billboardowe związane są informacje, które mogą się przydać przed dokonaniem zakupu reklamy.

Poznaj naszą ofertę, dowiedz się więcej o tablicach billboardowych, a także porównaj ceny.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.