Wyświetlacze reklamowe LED

Produkowane w Polsce wyświetlacze reklamowe LED z darmowym programem do tworzenia animacji tekstu i grafiki reklamowej.

Sklep oferuje sprzedaż i konfigurację reklamowych tablic diodowych i telebimów.

PRODUKTY 〉  Kliknij, aby przejść do produktów


Tablice reklamowe z możliwością zmiany napisów już od dawna były pożądanym na rynku nośnikiem reklamy i informacji o produktach, marce firmowej lub aktualnej ofercie. Popyt na takie urządzenia spowodowany został również konieczność łatwego informowania o najnowszych wydarzeniach publicznych, seansach kinowych oraz bieżących zmianach komunikatów i ogłoszeń.

Przykładem mogą być zmiany cen, stanów magazynowych, ale także informacje o miejscach parkingowych lub utrudnieniach w ruchu drogowym.

Elektroniczne wyświetlacze diodowe /LED doskonale zastępują inne dotychczas używane urządzenia z opcją wymiany treści komunikatu.

Wyświetlacze tekstowe i graficzne są urządzeniami elektronicznymi sterowanymi najczęściej bezprzewodowo.

Reklamowe wyświetlacze tekstu i grafiki — LED

Urządzenia te służą w pomieszczeniach, budynkach, pojazdach, a również na zewnątrz. Typowe wyświetlacze diodowe LED wykonane są w formie modułowych tablic elektronicznych. Wyświetlają one animowany tekst lub grafikę. Dlatego też, tablice te nazywane są „ledowymi” wyświetlaczami reklamowymi.

Obraz na wyświetlaczu reklamowym, czy telebimie wyświetlany jest dzięki jasno świecącym pikselom LED. Dzięki zastosowaniu ciemnego tła wyświetlacza, intensywnie świecące diody LED tworzą kontrastowy obraz, który może być ruchomy. Telebimy są przeznaczone do wyświetlania obrazu innego typu, jak wyświetlanie filmów. Kontrast w telebimach uzyskiwany jest dzięki sterowaniu diodami RGB.

Wyświetlacze reklamowe emitują światło dzięki kolorowym diodom LED, które są umieszczone w modułach, tworzących panele sterowane elektronicznie.

Na takiej samej zasadzie działają telebimy.

Gęstość rozmieszczenia diod na powierzchni zależy od modelu. Od gęstości, czyli rastra zależy zaś rozdzielczość wyświetlacza LED. To z kolei przekłada się na czytelność oglądanego obrazu, która jest różna w odmiennych warunkach i z różnej odległości od ekranu.

Wyświetlacze reklamowe mogą mieć zaprogramowane różne zestawy tekstu i grafiki. Są one wyświetlane dzięki zapalającym się w sposób uporządkowany diodom LED.

Ekrany, wyświetlacze reklamowe LED są sterowane elektronicznie i najczęściej bezprzewodowo. Do sterowania tablicami wyświetlaczy graficznych służą dostarczone w zestawie darmowe programy. Natomiast wyświetlacze tekstowe LED mogą być programowane bezpośrednio z klawiatury i bez konieczności użycia specjalnego programu.

W sprzedaży posiadamy tablice, ekrany i wyświetlacze LED:

  • Tekstowe wyświetlacze reklamowe LED
  • Graficzne wyświetlacze reklamowe LED
  • Reklamowe ekrany LED
  • Telebimy zewnętrzne i wewnętrzne
  • Wyświetlacze cenowe, wagowe, tablice wyników
  • Wyświetlacze /dla transportu autobusowego
  • Tablice LED parkingowe, sportowe
  • Indywidualne rozwiązania modułowe

Produkty w sklepie

Nie znaleziono produktów, których szukasz.