Sklep / akcesoria reklamowe, materiały. | Sprzedajemy surowce, prefabrykaty i akcesoria przydatne do wykonania reklamy lub dekoracji.


cena materiały akcesoria reklamowe sklep


Dokonując zakupu oferowanych tu produktów, można modernizować już istniejący wystrój czy reklamę.
Dzięki oferowanym w tym dziale artykułom można samodzielnie wykonać dekoracje i reklamy, naprawić używane lub polepszyć działanie tych już funkcjonujących.


Surowce, materiały, akcesoria reklamowe

Sklep / akcesoria reklamowe, materiały

 

Akcesoria reklamowe i materiały do wykonania reklamy oraz dekoracji reklamowej sprzedajemy w sklepie.

Nasz sklep reklamowy oferuje wiele podstawowych materiałów i akcesoriów służących do wykonania reklamy czy dekoracji reklamowej firmy.
Artykuły sprzedawane w sklepie to między innymi:

Akcesoria oświetleniowe — jak produkty technologii LED.

Materiały do druku, reklamy i dekoracji — jak papiery, tapety, różne folie np. samoprzylepne.

Podłoża i prefabrykaty — jak płyty, arkusze, panele reklamowe.

Kształtowniki i akcesoria konstrukcyjne — jak profile z tworzywa, profile metalowe, dystanse, taśmy.

Drobne akcesoria pomocnicze — jak rakle, magnesy, rękawiczki.


Sprzedaż materiałów do reklamy i dekoracji reklamowej

 

Przykładowe produkty do reklamy i dekoracji reklamowej sprzedawane w sklepie to:

Moduły LED różnego typu i mocy, np. soczewkowe, kierunkowe, szerokokątne.
Listwy i taśmy LED w kilku odmianach barwy światła, mocy i innych właściwości jak odporność na wilgoć i wodę.
Oświetlenie liniowe — tzw. świetlówki LED, zamienniki tradycyjnych jarzeniówek.
Panele LED, lampy, naświetlacze i zasilacze.
Płyty (fabryczne wymiary) i arkusze (formatki, panele) z tworzyw jak PCV (PCW), pleksiglas (szkło akrylowe), poliwęglan, polistyren, polietylen.
Kompozyty — płyty warstwowe: aluminiowe z rdzeniem (reklamowe i dekoracyjne), z tworzyw sztucznych i kartonu (wystawiennicze).
• Różne rodzaje folii do montażu, naklejania i oklejania: folie na odzież. Folie do przyciemniania szyby, folie na ścianę, folie podłogowe, folie do zmiany koloru samochodu, na auta i inne pojazdy.
• Folie do druku i wycinania /do wykonania reklamy i dekoracji reklamowej: folie samoprzylepne, odblaskowe, fluorescencyjne, magnetyczne, metaliczne, transportowe, transferowe.
• Folie do podświetlenia-transparentne i translucentne.
Specjalistyczne folie: adhezyjne, metalizowane, perforowane — do naklejania na szyby, mrożone /efekt oszronionego szkła, lustrzane, tablicowe, suchościeralne, plombowe, ochronne, techniczne.
Bezbarwne laminaty do zabezpieczania powierzchni reklamy, samochodu lub plakatów. Laminaty (folia monomeryczna lub polimerowa, do przetłoczeń-3D), matowe, błyszczące, antypoślizgowe, anty-graffiti.
Tapety do druku: papierowe, flizelinowe, winylowe, tapety samoprzylepne, tapety tekstylne, papier do druku, plakatowy, bilbordowy (na billboardy), okleiny samoprzylepne.
Kształtowniki aluminiowe konstrukcyjne, aluminiowe kształtowniki wykończeniowe do reklamy, kształtowniki aluminiowe do oprawy obrazów, profile aluminiowe do produkcji tabliczek informacyjnych.
• Listwy plakatowe, szyny zatrzaskowe, dystanse zatrzaskowe, metalowe kołki dystansowe, taśmy dwustronnie klejące, błony klejowe, kleje specjalistyczne do montażu.
• Nożyki, rakle, magnesy, rękawiczki i inne artykuły do montażu.


 

Sprzedaż materiałów w sklepie reklamowym skierowana jest nie tylko dla tych, którzy znają oferowane produkty.
Oferta branżowa, którą proponuje nasz sklep reklamowy może służyć również osobom mniej obeznanym, ponieważ pomagamy i wyjaśniamy zagadnienia związane ze wdrożeniem produktów.

Jeśli informacje o znalezionym produkcie nie są dostępne na stronie sklepu to służymy wyjaśnieniem i poradą telefoniczną lub korespondencyjną (e-mail).


Sprzedaż akcesoriów i materiałów do reklamy