Sklep / Druk wielkoformatowy. Zapraszamy do zapoznania się z  produktami druku wielkoformatowego. Życzymy udanych zakupów.


cena druk wielkoformatowy cennik sklep


Nasz sklep reklamowy oferuje możliwość zakupu spersonalizowanych wydruków w kategorii druku wielkoformatowego. Sprzedaż produktów wydrukowanych w dużym formacie następuje po wybraniu odpowiedniej opcji druku. Istotny jest wybór technologii drukowania, gdyż od niej zależy funkcjonalność i trwałość zakupionego produktu. Równie ważne jest, by materiały do druku były odpowiednio dobrane do zaplanowanej aplikacji. Serwis sklepu reklamowego służy pomocą w trakcie dokonywania wyboru i podczas zakupów.


Druk wielkoformatowy – sprzedaż

Sklep / Druk wielkoformatowy

 

Prosimy o zwrócenie uwagi, że kategoria druku wielkoformatowego jest orientacyjnym określeniem zakresu oferty. Określenie odnosi się również do druku grafiki, o średnich i małych rozmiarach.
Określenie jest właściwe także dla produktów o tak niewielkich rozmiarach, jak np. naklejki samoprzylepne o wielkości typowej wizytówki.
Naklejki takiej wielkości są drukowane nie tylko na typowych maszynach poligraficznych, ale też na ploterach do druku wielkoformatowego i reklamy wielkopowierzchniowej.
Dzieje się tak, ponieważ dość często bywa, że drukowanie na urządzeniu do druku wielkoformatowego jest szybsze i tańsze niż druk w innej technice poligraficznej.
Sklep reklamowy poleca druk małych i średniej wielkości plakatów na papierze o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Z folii samoprzylepnej produkujemy trwałe naklejki o różnej wielkości.
Warte polecenia jest laminowanie wydruków specjalnymi laminatami aplikowanymi na zimno i termicznie, które przedłużają trwałość produktu i reklamy nawet o kilkanaście lat (!).
Polecamy wydruki wykonywane w technologii eko-solwentowej, lateksowej oraz druku bezpośredniego-ploterem UV.

W sklepie reklamowym przygotowujemy druk wielkoformatowy prac graficznych, zgodnych z otrzymanym projektem. Jeśli brakuje takiego projektu, to pomagamy w realizacji odpowiedniego zakresu projektowania.
Nie drukujemy na materiałach powierzonych! z przyczyn technicznych.

Niektóre wybrane artykuły druku wielkoformatowego, sprzedawane w sklepie to:

– samoprzylepne naklejki z folii winylowej (formatowane, docinane do kształtu, w arkuszach lub rolkach), plakaty z folii samoprzylepnej,

– zadrukowane folie ozdobne i reklamowe do naklejania na szyby samochodowe, okienne, drzwi, witryny sklepowe, ścianki szklane,

– wielkopowierzchniowa grafika drukowana na folii samoprzylepnej, flagowej tkaninie poliestrowej, winylowej litej lub perforowanej, flagi poliestrowe,

– wielkoformatowe plakaty na reklamy i billboardy (plakaty bilbordowe), plakaty papierowe /white back, afisze papierowe,

– druk na specjalnej tkaninie winylowej Backlit (do podświetlenia), siatki reklamowe /banery perforowane – dziurkowane, banery reklamowe /powlekane i laminowane,

– druk na magnesie /formatki samo-przylegające do metalu, druk na pleksi (szkło akrylowe), kompozytach, tworzywach sztucznych, np. PCV (PCW),

– fototapety, spersonalizowany druk na tapetach papierowych i winylowych, druk na tapetach samoprzylepnych, druk folii samoprzylepnej do oklejania samochodów i reklamy na obiektach, laminowanie.


Sprzedaż produktów druku wielkoformatowego