Naklejki łatwo usuwalne

Oferujemy łatwo usuwalne naklejki samoprzylepne. Specjalne, usuwalne naklejki można stosować do reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, oznakowania sprzętów, urządzeń, naklejania na przedmioty oraz etykietowania.


Naklejki łatwo usuwalne, samoprzylepna folia usuwalna.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

NAKLEJKI ŁATWO USUWALNE 〉  Kliknij, aby przejść do produktów


Łatwo usuwalne naklejki samoprzylepne

Są to tymczasowe naklejki okolicznościowe, dekoracyjne, reklamowe, informacyjne itd. z folii samoprzylepnej, która ma słabo wiążący klej.

Specjalna folia samoprzylepna służy do wykonania nadruku reklamowego. Druk naklejki wykonany jest na urządzeniach poligraficznych.

Do dużych naklejek okolicznościowych, reklamowych i prezentacyjnych, stosujemy druk wielkoformatowy ploterem.

Samoprzylepne naklejki łatwo usuwalne mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie planowana jest wymiana naklejki na inną lub wiadomo, że w krótkim czasie należy ją szybko i czysto zerwać.

Standardowe naklejki w krótkim czasie przyklejają się bardzo mocno do podłoża, a usuwanie ich często jest kłopotliwe, gdyż mogą pozostawiać ślady kleju. Te zwykłe naklejki, podczas usuwania, mogą wymagać użycia środków chemicznych i skrobaczki.

Łatwo usuwalne naklejki samoprzylepne służą do czasowego naklejenia, a potem szybkiego i czystego odklejenia, bez pozostałości kleju.
Usuwalne naklejki dobrej jakości dają się kleić wielokrotnie, co oznacza, że można je łatwo odkleić i nakleić w innym miejscu.

Trwałość wymiennych naklejek łatwo usuwalnych jest duża, jeśli będą zadbane, a powierzchnie naklejki i podłoża czyste i równe.

Do produkcji samoprzylepnych naklejek łatwo usuwalnych służy nam folia winylowa lub różne folie polimerowe i poliestrowe (np. PET, PS).
Folie te powleczone są z jednej strony warstwą specjalnego kleju, który jest znacznie słabszy od stosowanego do naklejek standardowych.

Z biegiem czasu właściwości takich klejów słabo przylepnych zmieniają się, gdyż klej starzeje się, traci pierwotne właściwości i twardnieje.

Dlatego folie słabo przylepne powleczone klejem niepermanentnym (non-perm) mają zastosowanie w produkcji naklejek krótkookresowych.

Oznacza to, że zależnie od rodzaju kleju, naklejka może być łatwo usunięta, lecz tylko w ograniczonym okresie.


Naklejki łatwo usuwalne – trwałość

Najbardziej popularne są naklejki słabo przylepne o trwałości 1 roku, ale dostępne są również takie o trwałości 6-miesięcznej i 24-miesięcznej.

Nie należy narażać naklejek łatwo usuwalnych na ekstremalne warunki temperaturowe oraz zbyt częste odrywanie. Ta koncepcja naklejki i receptura kleju przewiduje standardowe użytkowanie w celu wygodnego i czystego odklejenia. Nie służy zaś do robienia eksperymentów z trwałością produktu.

Po upływie wyznaczonego okresu trwałości, naklejki łatwo usuwalne nabierają właściwości standardowych naklejek samoprzylepnych.
Wiążą się więc trwale z podłożem, na które zostały naklejone.

Jest możliwe, że nawet po wielu latach są łatwiejsze do odklejenia niż naklejki samoprzylepne z typowym klejem. Jednak to na pewno zależy od rodzaju podłoża oraz sposobu ekspozycji w trakcie użytkowania.

Cena samoprzylepnych naklejek łatwo usuwalnych jest niewiele wyższa od ceny standardowych.
Wobec tego warto zakupić większą ilość na zapas, w celu wymiany w odpowiednim czasie, gdy zajdzie taka potrzeba.


Naklejki łatwo usuwalne – cechy produktu

Charakterystyczne cechy produktu:

  • tymczasowe,
  • łatwo usuwalne,
  • wymienne,
  • do wielokrotnego naklejania,
  • zrywane bez trudu,
  • odklejanie bez śladu kleju,
  • do naklejania na czystą powierzchnię,
  • elastyczne,
  • krótkookresowe,
  • wodoodporne,
  • możliwe różne grubości,
  • poligraficzne,
  • drukowane jednostkowo,
  • dostępne w małych i dużych formatach.

Łatwo usuwalne naklejki samoprzylepne wykonujemy na zamówienie, zarówno w ilościach wielkoseryjnych, jak i pojedyncze sztuki.
Dodatkowo mogą one być spersonalizowane, czyli niektóre elementy graficzne będą zmienne (np. numerowane).
Ciekawym rozwiązaniem może być zakup produktu w postaci kilku wzorów naklejki w jednym toku produkcyjnym.
Takie rozwiązanie powoduje obniżenie kosztów, a zatem cena produktu jest niższa.


Sprzedaż naklejek łatwo usuwalnych


Druk naklejek samoprzylepnych  →

Oferujemy duży wybór folii samoprzylepnych, na których drukujemy napisy i grafikę. Naklejki z folii samoprzylepnej mają różne właściwości i zastosowanie. Są to m.in. samoprzylepne naklejki wypukłe, odblaskowe, plombowe, tablicowe itd. Sprawdź możliwości druku naklejek oraz ceny produktów.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.