Stoiska modułowe

Modułowe stoiska wystawiennicze, targowe, informacyjne są przenośną, składaną zabudową do wnętrza pomieszczeń.

Składane, przenośne, stoiska reklamowe.


Modułowe stoiska wystawiennicze, targowe, promocyjne. Stoisko składane.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Modułowe stoiska wystawiennicze ⇒  Kliknij, aby przejść do produktów


W naszej przestrzeni publicznej funkcjonują różnego typu zabudowy przeznaczone do obsługi różnego rodzaju kontaktów biznesowych, handlowych, informacyjnych i promocyjnych.
Zabudowy stałe są kosztowne i mało praktyczne w porównaniu z lekkimi systemami modułowymi, które można dowolnie konfigurować.

Dzięki przenośnym systemom modułowym można bardzo szybko zbudować i urządzić stoisko targowe, wystawiennicze, informacyjne, biznesowe itd.


Modułowe stoiska reklamowe

Takie reklamowe stoiska modułowe są instalowane tymczasowo na pokazach, wystawach, targach, imprezach publicznych, a także w sklepach, galeriach, pasażach handlowych itd.

Systemy modułowe z zasady przygotowane są tak, aby były uniwersalne, dawały się łączyć, rozbudowywać i dowolnie konfigurować.

Większość naszych systemów modułowych do budowy stoiska jest oparta o trwałe, nierdzewne, wodoodporne i lekkie materiały, np. aluminium, tworzywa, folie i tkaniny.

Dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym złożenie zestawu profili aluminiowych oraz poszycia w moduły, a następnie postawienie ścian, jest łatwe i trwa krótko.

Również inne dodatkowe moduły, lady, stoliki, łuki i podwieszenia są przygotowane do szybkiego montażu w wybranym miejscu.

Modułowe stoiska reklamowe są różnego typu, np. moduły mają grafikę jedno lub dwustronną drukowaną na tekstyliach, jak tkanina poliestrowa, albo twarde PCV.

Zależne od rodzaju aplikacji, grafikę drukujemy ploterem lateksowym, bądź metodą sublimacji, która zapewnia bardzo wysoką trwałość wydruku, jest odporna na pranie, prasowanie i promieniowanie UV.

Moduły stoiska reklamowego mogą być używane pojedynczo lub zestawione ze sobą w celu stworzenia różnych kształtów.
Grafika wydrukowana na tkaninie pozwala tworzyć spójny obraz graficzny bez widocznych kształtów profili systemu.


Elementy reklamowego stoiska modułowego

Reklamowe stoiska modułowe mają nie tylko możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły, ale także skonfigurowania dodatkowego wyposażenia, jak dodatkowe oświetlenie, uchwyty mocujące do monitorów, półki, ramki na plakaty i kieszonki na ulotki.

Modułowe stoiska reklamowego są również wygodne do rozłożenia i zapakowania w torby transportowe lub drewniane skrzynie, ponieważ większość elementów, są to profile aluminiowe (lub stalowe cienkościenne) pocięte na dość krótkie kawałki.

Dzięki temu stoiska modułowe są łatwe w magazynowaniu i transporcie.

W zestawie reklamowego stoiska modułowego nie ma przewidzianej podłogi — wykładziny podłogowej, ponieważ zazwyczaj wykorzystywany jest parkiet obiektu.
Kolejnym uzasadnieniem jest to, że elementy stoiska modułowego mogą być rozstawiane za każdym razem inaczej, co sprawia, że określony z góry wymiar podłogi byłby ograniczeniem systemu.

Jeśli zajdzie konieczność praktyczna lub estetyczna, to podłogę należy zakupić i dopasować samodzielnie.


Stoiska modułowe.


Systemy ekspozycyjne 

Stoisko modułowe funkcjonuje w oparciu o systemy ekspozycyjne. Zabudowa stoiska wspomagana jest przez systemowe nośniki uzupełniające. Również w okolicach stoiska umieszczane są nośniki, takie jak potykacze, stojaki, słupki reklamowe itd.

Sprawdź systemy ekspozycyjne jakie mogą się przydać do kompletnej realizacji.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:[email protected]

Nie znaleziono produktów, których szukasz.