Barierki

Barierki reklamowe są to stojące przegrody – słupki z poprzeczką, na której umieszczamy oznakowania, napisy reklamowe i identyfikacyjne w formie grafiki tekstylnej.


Reklamowe barierki, przegrody z grafiką drukowaną na tkaninie poliestrowej.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Barierki reklamowe, przegrody 〉  Kliknij, aby przejść do produktów


Reklamowe barierki służą to wyodrębnienia sektora, oddzielenia wspólnej przestrzeni użytkowej lub zagrodzenia przejścia.

Barierki nie są trwale związanie z gruntem i dają się dość łatwo przestawiać.

Dzięki temu można w miarę swobodnie kształtować i organizować użytkowanie przestrzeni publicznej w sposób tymczasowy.

Barierki reklamowe, zależnie od ich rodzaju mogą być stosowane na zewnątrz, wewnątrz budynków i przestrzeni zadaszonej.

Różnica pomiędzy barierkami zewnętrznymi i wewnętrznymi jest taka, że te służące na zewnątrz mają cięższą, stabilną podstawę i nie mogą być zbyt wysokie.
Przyczyną są trudne warunki zewnętrzne, np. podmuchy wiatru, natężenie ruchu i nierówne podłoże.

Zewnętrzne barierki reklamowe są wykonane z profili stalowych, a grafika reklamowa jest wydrukowana na banerze – solidnej tkaninie poliestrowej powlekanej winylem.


Barierki z tekstylną grafiką reklamową

Grafika reklamowa na tkaninie, banerze, a która służy do zamontowania na barierkach jest trwała i wodoodporna

Do kompletu profili stalowych i grafiki reklamowej – baneru reklamowego dołączamy solidne podstawy stalowe, plastikowe pojemniki na wodę lub piasek, lub stopy-podstawy drogowe.

Wewnętrzne barierki reklamowe mają konstrukcję lżejszą i są wykonane ze stalowych chromowanych rurek lub anodowanych profili aluminiowych.

Profile barierek wewnętrznych są przystosowane do napinania na nie grafiki reklamowej wydrukowanej na lekkiej i cienkiej tkaninie poliestrowej, może to być również siatka reklamowa.

W zależności od rodzaju – konstrukcji barierki, są różne sposoby na zawieszenie grafiki tekstylnej, takiej jak baner reklamowy lub obszyta tkanina flagowa.

Większość barierek, które oferujemy, są to barierki składane z pomocą dołączonych łączników plastikowych, bądź metalowych.
Całość po rozłożeniu jest postawiona na podstawach, które mogą mieć różny kształt i dają się przesuwać.

Segmenty barierek – słupki i przegrody można łączyć ze sobą, ustawiając je szeregowo w jednej linii, albo pod dowolnym kątem.

Ustawienie barierek reklamowych tak, aby niektóre przęsła — panele, były zamontowane prostopadle do pozostałych, powoduje znaczne zwiększenie stabilności całej konstrukcji.
Dzięki temu zmniejsza się niebezpieczeństwo przewrócenia barierek i nie trzeba stosować specjalnych środków stabilizujących.

Barierki reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamowym stosowanym na imprezach publicznych, wystawach, eventach, a także na parkingach, w ogródkach restauracyjnych itd.
We wnętrzach służą organizacji ruchu i przestrzeni w pasażach, galeriach handlowych, sklepach, muzeach, kinach, na targach, wystawach itd.

Grafikę reklamową można wymieniać, wystarczy tylko nadrukować kolejną tkaninę z aktualną treścią promocyjną.


Barierki reklamowe z grafiką tekstylną.


Stoiska wystawiennicze →

Przęsła barierek stanowią celową przegrodę, którą można przesuwać według potrzeb. Taka potrzeba może zaistnieć podczas imprez okolicznościowych, tam gdzie wystawiane są lady, namioty, stoiska targowe i wystawiennicze. Stoiska wystawiennicze można wygodnie zintegrować z barierkami reklamowymi. Sprawdź naszą ofertę na stoiska wystawiennicze, poznaj możliwości oraz ceny produktów. Zapraszamy


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Wyświetlanie jednego wyniku