Sklep / gadżety reklamowe | Oferujemy możliwość zakupu spersonalizowanych gadżetów reklamowych, upominków oraz usług związanych ze zdobieniem.

cena gadżety reklamowe sklep


Sprzedaż gadżetów reklamowych i upominków następuje po wybraniu odpowiedniego rodzaju i ilości. Należy przewidzieć jak będzie wyglądał nadruk lub znakowanie, ponieważ od tego zależy funkcjonalność i estetyka zakupionych produktów. Istotne jest by gadżety reklamowe lub upominki były odpowiednio dobrane do celu użytkowania. Obsługa serwisowa naszego sklepu reklamowego służy Państwu pomocą podczas dokonywania wyboru i zakupów.


Gadżety reklamowe – sprzedaż

Sklep / gadżety reklamowe

 

Warto polecić tylko takie gadżety reklamowe lub upominki, które nie będą szybko zapomniane.
Przy tym nie ma znaczenia czy będą często używane, a głównym miernikiem ich skuteczności jest trwałe wrażenie skutkujące zapamiętaniem akcji.
Polecamy nietuzinkowe akcesoria reklamowe, gdyż takie są chętnie używane, oraz modne i popularne upominki czy akcesoria, które skutecznie pełnią przeznaczoną funkcję.
Warto przemyśleć zakup tradycyjnych i ogólnie sprawdzonych akcesoriów reklamowych na różne okazje, gdyż takie zapewnią powodzenie akcji promocyjnej.
Ekskluzywne upominki i gadżety w bardzo dobrej jakości nie są najtańsze, ale nie muszą być przesadnie drogie, co może spowodować osiągnięcie wymiernych korzyści z akcji promocyjnej.
Wielu klientów poszukuje gadżetów reklamowych, opierając się o kryterium ceny, co oczywiście jest słuszne, gdyż zapłata za towar jest warunkiem sprzedaży.
Jednak rzeczywistym dylematem może być samodzielne określenie stopnia atrakcyjności poszukiwanych gadżetów reklamowych oraz właściwej jakości, która zadowoli użytkownika.

Ważne do rozliczeń firmowych!

Z reguły, każdy chce ująć wydatek poniesiony na gadżety w rozliczeniach fiskalnych. Wobec tego oczekiwania są takie, by koszty zakupu odliczyć od należnych podatków.
Niestety zastosowanie praktyczne mają niezbyt jasne zasady rozliczeń, które bywają odmienne w różnych urzędach skarbowych.

Ułatwieniem jest stosowanie się do ogólnych zasad, które wskazują, aby gadżety reklamowe i promocyjne upominki okolicznościowe:

• były oznakowane w sposób umożliwiający identyfikację sponsora. Gadżety muszą mieć nadruk lub inne trwałe napisy.
• nie przekraczały wartości jednostkowej 10 złotych, w celu ominięcia obowiązku ewidencjonowania podarunków
• nie przekraczały wartości jednostkowej 100 złotych (w stosunku rocznym, na jedną obdarowaną osobę), w celu zapobieżenia konieczności zapłaty podatku od uzyskanej korzyści.
__
Pomysł na gadżety reklamowe lub ciekawe upominki może nasunąć się podczas oglądania katalogów, lub stron produktowych z opisami.
Gadżety reklamowe lub promocyjne, firmowe upominki okolicznościowe umieszczone na stronach sklepu są tylko zasygnalizowaniem ogromnego wyboru, który ciągle się zmienia dzięki dostawcom.

Sklep poleca gadżety reklamowe

 

Niektóre z popularnych upominków i gadżetów reklamowych to:

– Wizytowniki metalowe, z welurem, wizytowniki wykończone metalem, wizytowniki z magnetycznym zamknięciem, wizytowniki  z kieszeniami na karty,

– Teczki na dokumenty A4, teczki konferencyjne A4 na dokumenty z notatnikiem, teczki ekologiczne A4,

– Notatniki A5, notatniki A6, notatniki z długopisem, notatniki A4 z długopisem,

– Długopisy srebrno-kolorowe, długopisy plastikowe, długopisy z tworzywa, długopisy z kulką, długopisy ekologiczne, długopisy touch pen,

– Pióra kulkowe, pióra touch-pen,

– Breloki do kluczy z pojemnikiem, breloki odblaskowe, breloki z miejscem na żeton lub monetą, breloki z lampką 1 LED, breloki okrągłe,

– Smycze reklamowe, smycze z karabińczykiem, smycze pod logo,

– Zestawy piśmienne, długopis i ołówek mechaniczny, zestawy piśmienne długopis i ołówek, zestawy kredek,

– Identyfikatory aluminiowe, identyfikatory srebrne, identyfikatory przezroczyste, identyfikatory  targowe ,

– Torby na dokumenty, torby z zamkiem błyskawicznym, torby na zakupy, torby z długimi uchwytami, torby z rączkami, torby termoizolacyjne, torby na kółkach,

– Plecaki składane Air, plecaki z kieszenią,

– Worki ze sznurkiem, worki z odblaskowym paskiem, worki składane ze sznurkiem,

– Kubki białe, kubki kolorowe, kubki z kolorowym uchwytem, kubki pod sublimację, kubki pod znakowanie laserem, kubki z łyżeczką.


Sprzedaż gadżetów reklamowych z nadrukiem