Reklama na samochód

Wraz z rozwojem motoryzacji i technologii dekoracyjnych olbrzymią popularność zdobyła reklama na samochód. Zapewne każdy już zauważył, że samochód przestaje być traktowany jak luksus, ponieważ dla wielu jest narzędziem pracy. Właśnie dlatego reklama eksponowana na samochodzie firmowym ma logiczne uzasadnienie.

PRODUKTY 〉  Kliknij, aby przejść do produktów

Identyfikacja firmy i promowanie treści reklamowych znajdują właściwe miejsce na jednostkowym samochodzie lub całym taborze pojazdów.

Wydaje się bardzo istotne, że większość ludzi poszukuje dobrego miejsca na niedrogą reklamę. Takie właśnie warunki spełnia reklama na samochód. Atutem jest mobilność tej formy ogłoszenia (oznakowania i reklamy). Dzięki mobilności reklamy samochodowej można eksponować markę, atuty firmy i promować ofertę. Reklama umieszczona na samochodzie czy naklejona na nim grafika reklamowa ma duży zasięg i skuteczność.

Firmy, instytucje i osoby działające w przestrzeni publicznej używają różnych rodzajów środków transportu drogowego. Wśród nich można wyróżnić następujące:

 1. samochody osobowe
 2. samochody dostawcze /wielozadaniowe
 3. minibusy
 4. autobusy /autokary
 5. samochody ciężarowe
 6. ciągniki z naczepą /TIR
 7. samochody do zadań specjalnych

Każdy z wymienionych samochodów może zostać oklejony (oznakowany) napisami i grafiką reklamową.

Mogą to być litery samoprzylepne, które tworzą napisy informacyjne i reklamowe. Do reklamy firmowej na samochodzie można użyć wydrukowanych naklejek z folii samoprzylepnej, a także dużego formatu grafiki dekoracyjnej — reklamowej na karoserię samochodu.

Wykonanie oznakowania czy reklamy na samochód powinno być czytelne dla odbiorcy, a przy okazji nawiązywać do już używanego designu firmowego.

Istotne jest, by w trakcie projektowania graficznego brać pod uwagę nie tylko kolor i kształt samochodu, ale też design firmowy i charakter przekazu. Ponadto cały tabor samochodowy w jednej firmie miał oznakowania i reklamy możliwie ujednolicone.

Reklama do naklejania na samochód

Reklama na samochód jaką oferujemy to m.in.:

 • Litery, napisy, znaki, logo i ornamenty wycięte ploterem z folii samoprzylepnej.
 • Naklejki (bez tła) z wyciętej folii samoprzylepnej przygotowane do naklejenia z pomocą umieszczonego na nich nośnika montażowego.
 • Naklejki samoprzylepne o kształtach regularnych, z tłem i grafiką wydrukowaną, bądź wyklejoną z pojedynczych znaków.
 • Małe nalepki wypukłe z żywicy epoksydowej — żelowe nalepki 3D.
 • Reklama dużego formatu wycięta z folii samoprzylepnej przygotowana do naklejenia na karoserię samochodu.
 • Wielobarwna grafika reklamowa wydrukowana na dużych formatach folii samoprzylepnej.

Artykułami uzupełniającymi do reklamy na samochód są: laminaty ochronne i specjalna folia samochodowa do zmiany koloru auta.

Produkty w sklepie


Nie znaleziono produktów, których szukasz.