Reklama z konstrukcją

Reklama z konstrukcją nośną, tablica ze stelażem wzmacniającym. Tablice reklamowe są wzmocnione profilami stalowymi lub aluminiowymi. Oferujemy różne rozwiązania technologiczne – typy reklamy, a sposób wykonania mocowań uzgadniamy indywidualnie.


Reklama z konstrukcją nośną, tablica ze stelażem wzmacniającym


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Reklama z konstrukcją nośną, stelażem →  Kliknij, aby przejść do produktów


Reklamy zewnętrzne bywają czasami naprawdę duże, więc reklama z konstrukcją nośną jest wymogiem technicznym.

Duże powierzchnie reklamowe muszą być stabilne i odporne na różne przeciążenia.

Powinny mieć równą powierzchnię lica i odpowiednią estetykę.

Im większa jest reklama, tym większy jej ciężar, a zarazem większe naprężenia.

Reklama bez konstrukcji nośnej może być montowana, czy napinana bezpośrednio do ściany budynku lub pomiędzy jakieś przęsła itd.  W takiej sytuacji jej specyfika techniczna musi na to pozwalać.


Reklama z konstrukcją nośną, stelażem

W większości wypadków reklama zewnętrzna wymaga wykonania specjalnej konstrukcji nośnej, stelażu, ożebrowania oraz odpowiedniego sposobu montowania.

Lico tablicy reklamowej wykonane z blachy, kompozytu czy tworzywa, montowane jest na stelaż, czyli ramkę z ożebrowaniem.

Taki stelaż, np. ramka stalowa z metalowego profilu służy do usztywnienia poszycia (lica). Co więcej, dzięki wspornikom ożebrowania stelażu można wygodnie łączyć pojedyncze arkusze, tworząc z nich jednolite poszycie. Taka reklama na ramie może być wykończona ozdobnym, maskującym profilem.

Do konstrukcji-stelażu wzmacniającego poszycie reklamy dołączane są elementy montażowe, które pozwalają na powieszenie całości.

Miejscem montażu tablicy może być ściana lub solidne słupy nośne (nogi).

Często wykonywane są konstrukcje nośne do tablic wykonane niezależnie od stelażu, a zarazem przestawne (stabilizowane-obciążane bloczkami betonowymi).

Często spotykanym rodzajem taniej i praktycznej reklamy są wielkopowierzchniowe banery reklamowe, które są napinane na specjalnie przygotowanych ramach.

Taka reklama może być zamontowana na ścianie budynku lub na konstrukcji nośnej trwale związanej z gruntem, bądź przenośnej (przestawnej).

Reklama z odpowiednią konstrukcją wzmacniającą – to także inne, mniejsze gabarytowo nośniki reklamowe.

Są to szyldy o wielkości arkusza blachy, który bywa zbyt cienki, aby funkcjonować bez wzmocnienia.

Kolejnym rodzajem jest reklama świetlna z konstrukcją, która bez specjalnego mocowania nie mogłaby trwale i bezpiecznie funkcjonować.

Często stosowaną praktyką jest stosowanie dystansu od fasady przy montażu reklamy świetlnej, ale też innych reklam jak neonów, liter podświetlanych i tablic.

Do takich reklam stosuje się dystansową ramkę konstrukcyjną.


Reklama z konstrukcją nośną wzmacniającą.


Reklamy przenośne  →  

Niektóre reklamy, tablice reklamowe nie muszą być związane trwale z podłożem.  Dzięki konstrukcji wzmacniającej, ramie lub stelażowi, mogą przenoszone lub przestawiane w inne miejsce. Sprawdź czy reklama przestawna /przenośna, jest dobrą alternatywą dla reklamy stacjonarnej.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:[email protected]

Nie znaleziono produktów, których szukasz.