Folie dziurkowane, OWV

Dziurkowane folie O.W.V. są materiałem reklamowym samoprzylepnym przeznaczonym do druku i naklejenia na szybach. Oferujemy folie dziurkowane do naklejenia na szyby oraz indywidualny nadruk, na zamówienie.


Dziurkowane folie na szyby samoprzylepna folia perforowana


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Folie dziurkowane – perforowane →  Kliknij, aby przejść do produktów


Dziurkowane folie na szyby – samoprzylepna folia perforowana

Dziurkowane folie po naklejeniu na szybę umożliwiają widoczność w jedną stronę.

Perforowana samoprzylepna folia One Way Vision jest wyprodukowana z winylu.
Folie dziurkowane – perforowane mają białą powierzchnię przeznaczoną do wykonania nadruku, a od spodu są pokryte klejem.
Spód folii perforowanej (rewers od strony pokrytej klejem) ma kolor czarny.

Folie dziurkowane O.W.V. – są to specjalne folie samoprzylepne perforowane z małymi otworami umożliwiającymi widoczność w jedną stronę.

Widoczność w jedną stronę jest względna, a efekt zależy od:

   1. odległości obserwatora od powierzchni folii,
   2. strony, z której się znajduje – awersu lub rewersu,
   3. oświetlenia – natężenia światła.

Folie dziurkowane wyprodukowane są w takim celu, aby umożliwić wykonanie na niej nadruku, który będzie naklejony na szybę.
Po naklejeniu na szybę obserwator z zewnątrz ma nie widzieć niczego po stronie przeciwnej, a obserwator wewnątrz ma swobodnie widzieć przez folię naklejoną na szybie.

Technika wykonania folii perforowanej wykorzystuje więc zjawisko optyczne, które umożliwia widok obrazu tylko w jedną stronę.

Widok w jedną stronę pomimo naklejenia folii z czarnym spodem jest możliwy dlatego, że oko ludzkie buduje obraz w specyficzny sposób.
Czarne tło naklejonej folii jest ignorowane, a obraz jest składany przez zmysł wzroku z wielu kolorowych punktów, widniejących przez otwory.

Od frontu, tj. zadrukowanej strony folii dziurkowanej, ten sam mechanizm powoduje złożenie obrazu z kolorowych nadrukowanych pikseli z pominięciem otworów na powierzchni.

W niektórych sytuacjach to zjawisko optyczne nie działa zgodnie z opisem.

Dzieje się tak np. w nocy, gdy wewnątrz pomieszczenia jest widno, a na zewnątrz ciemno.


Folie dziurkowane do druku

Białe dziurkowane folie są przeznaczone do zadrukowania na żądany kolor, we wzory lub wydrukowania reklamy.

Samoprzylepne folie perforowane mają kolor biały i takie można naklejać na szyby wewnątrz budynków oraz na zewnątrz, bez konieczności drukowania.

Biała folia dziurkowana może więc służyć bezpośrednio ze względów praktycznych, np. do zasłonięcia widoku, a nie do reklamy wizualnej.

Folia perforowana w dużym stopniu zasłania widoczność przed niepowołanym wzrokiem oraz służy do przyciemnienia w pomieszczeniu.
Przyciemnienie polega wyłącznie na ograniczeniu ilości światła, które dociera przez szybę.

Bez względu na to, czy folie dziurkowane są naklejone na szybie samochodowej, czy też szybie okna w budynku, to tylko w minimalnym stopniu ograniczają widoczność od strony rewersu.
Często można odnieść wrażenie, że na szybie nic nie jest naklejone.

Frontowa biała powierzchnia folii perforowanej jest przeznaczona do druku wodoodpornym tuszem solwentowym, lateksowym lub utwardzanym UV.

Sprzedajemy nie tylko białą folię perforowaną tj. arkusze ucięte z rolki materiału, ale też wykonujemy nadruki ploterem.

Oferujemy zadrukowanie apli tła, tj. zmianę koloru powierzchni, a także wydrukowanie wzorów, zdjęć, grafiki reklamowej, napisów, reklamy wizualnej.


Folie dziurkowane – cena

Cena samoprzylepnej folii dziurkowanej O.W.V. bez nadruku i z nadrukiem.

Ceny folii dziurkowanej bez nadruku są niewiele wyższe niż standardowych – monomerowych folii samoprzylepnych bez dziurek.

Dotyczy to jednak podstawowych i standardowych produktów krótkookresowych, których parametry nie są ponadprzeciętne.

Cena folii dziurkowanej o lepszych parametrach niż standardowe, tj. trwalszej, mniej kruszącej się i z lepszym klejem jest wyższa i zależy od producenta.

Ceny folii dziurkowanej – perforowanej z nadrukiem zależą natomiast od technologii i jakości nadruku.

  • Najtańsze są samoprzylepne folie perforowane nadrukowane twardym solwentem – takie wykonujemy tylko w ilościach hurtowych i wielkopowierzchniowych.

  • Standardem jest nadruk na folii ploterem eko (mild) solwentowym, a jego cena waha się, w zależności od rozdzielczości wydruku.

  • Szczególnie polecamy wodoodporny, trwały druk o żywych kolorach, wykonany techniką lateksową.

Folie dziurkowane z nadrukiem lateksowym mają doskonałe odwzorowanie barw, wysoką rozdzielczość grafiki i są trwalsze niż wydrukowane tuszem solwentowym.
Ze względu na koszty uzyskania wysokiej jakości produktu, cena folii dziurkowanej z nadrukiem lateksowym jest wyższa niż innych podobnych.

Dekoracyjne i reklamowe folie perforowane z nadrukiem warto zabezpieczyć arkuszowym laminatem zabezpieczającym, który aplikujemy maszynowo.

Nie polecamy zabezpieczania folii dziurkowanej płynnym laminatem, gdyż jakość jest nie najlepsza.
Płynny laminat często spływa na spód folii i wiąże się z klejem, co jest niekorzystne.

Cena laminowanej folii dziurkowanej z nadrukiem jest wyższa o wartość laminatu zabezpieczającego i usługi laminowania.


Reklamowe folie samoprzylepne z nadrukiem

Sprawdź naszą ofertę na różnego typu reklamowe folie z nadrukiem.

Fabrycznie białe folie perforowane drukujemy kolorowym, wodoodpornym tuszem na urządzeniach wielkoformatowych. Powstały produkt służy najczęściej do reklamy wizualnej i dekoracji szyby okiennej w budynku lub samochodzie.

Oferujemy barwny druk na dziurkowanej folii samoprzylepnej, który jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

Z tej racji, że posługujemy się rolkami o szerokości 137 lub 150 cm, to wydruki wykonujemy na urządzeniach wielkoformatowych przystosowanych do produkcji reklamowej.

Jeśli wymiary miałyby być większe, to reklamowe folie dziurkowane z nadrukiem należy łączyć podczas naklejania.

Połączenie wydrukowanych arkuszy (pasów) folii powinno być wykonane „na zakładkę”, np. szerokości 10 milimetrów.

Reklamowe, dziurkowane folie z nadrukiem polecamy do naklejania na szyby samochodowe i pojazdów jak np. przyczepki, food trucki.
Również można je instalować na szyby w drzwiach, oknach, witrynach sklepowych, lokali gastronomicznych i punktów usługowych.

Dekoracyjne i reklamowe folie dziurkowane doskonale nadają się także do zastosowania wewnątrz budynków, np. na szyby w pomieszczeniach takich jak: biura, sklepy, poczekalnie, aneksy wypoczynkowe, biznesowe lub pomieszczenia gospodarcze.

Takie specjalnie zaprojektowane folie po naklejeniu na szybach zapewniają odpowiednią optykę przestrzeni użytkowej, intymność, dekorację oraz służą do reklamy.


Reklamowe folie dziurkowane.


Sprawdź ofertę wydruków samoprzylepnych na szyby.

Folia drukowana na szybę


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.