Ekrany z tworzywa

Przezroczyste, bezbarwne ekrany z tworzywa służą do zabezpieczenia eksponowanej powierzchni.


zabezpieczające przezroczyste ekrany z tworzywa PET pleksi


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

WYBÓR EKRANU ZABEZPIECZAJĄCEGO Z TWORZYWA  →   Kliknij, aby przejść do produktów


Ekrany zabezpieczające są to sztywne folie antyrefleksowe bez kleju lub cienkie bezbarwne płyty z tworzywa PET, lub pleksiglasu.
Są one różnej grubości, tj., od 0,5 mm do 3 mm, zależnie od wielkości płaszczyzny ekranu, który zabezpiecza określoną płaszczyznę.

Bezbarwne ekrany z folii PCW lub tworzywa PET mogą mieć powierzchnię błyszczącą, lub matową i anty-refleksową (przeciw odbłyskową).

Są neutralne kolorystycznie i przejrzyste, więc barwa ani ostrość osłanianego obrazu – grafiki nie ulegają zniekształceniu i zmianie.

Ekrany z tworzywa PET, pleksi lub innej sztywnej folii anty-refleksowej mają zastosowanie przeważnie w ekspozycjach wewnętrznych.

Stosuje się je do osłonięcia naklejonych plakatów papierowych, tymczasowej i nietrwałej grafiki wykonanej na różnych dostępnych powierzchniach.

Ekranów zabezpieczających używa się na tablicach, stojakach, potykaczach, w gablotach, ramkach drewnianych i aluminiowych.

Na powierzchni ekranów można pisać ścieralnymi markerami lub przyklejać nalepki – stickery.

Bezbarwne ekrany zabezpieczające z folii lub tworzywa są elementem wyposażenia systemu łatwego montażu plakatów.
System ten jest systemem zatrzaskowym nazywanym w skrócie O.W.Z., tj. Otwórz-Włóż-Zamknij.

Zewnętrznym zastosowaniem przezroczystych ekranów jest zabezpieczenie plakatów reklamowych i afiszy informacyjnych, ogłoszeń i krótko okresowej reklamy.
M.in. ekrany zabezpieczające powierzchnię grafiki są używane do zewnętrznych ramek aluminiowych i potykaczy O.W.Z., które są narażone na wpływ warunków atmosferycznych.

Ze względu na niską gramaturę i cienką warstwę ekrany są podatne na odkształcanie, ponadto niektóre rodzaje tworzywa dość szybko żółkną.

Ekrany z tworzywa PET i sztywnych bezbarwnych folii PCW nie są nośnikiem reklamowym, pełnią funkcje pomocnicze.

Co jakiś czas ekrany powinny być wymieniane.

Do montażu ekranów można używać powszechnie dostępnych sposobów i środków montażowych, jak taśma dwustronna, taśma klejąca biurowa, magnesy, magnesy neodymowe, kołeczki, pinezki, listwy zaciskowe itd.

Bezbarwne, przezroczyste ekrany zabezpieczające – pleksi, PET.


Jakie są systemy ekspozycyjne →

Polecamy nasze ekrany zabezpieczające do zastosowania wraz z innymi nośnikami ekspozycyjnym i informacyjnymi.  Sprawdź  ofertę oznakowań reklamowych i systemów ekspozycyjnych oraz porównaj ceny produktów. Zapraszamy.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.