Sklepy internetowe, serwisy www

Rozbudowaną formą stron internetowych są serwisy internetowe, sklepy on-line. Choć często są niepozorne, to wymagają precyzyjnej obsługi dużej ilości danych, a dzięki temu dużego nakładu pracy i kosztów.

PRODUKTY 〉  Kliknij, aby przejść do produktów


Cechą charakterystyczną serwisów i sklepów w internecie jest możliwość wchodzenia w interakcję pomiędzy użytkownikami, w tym również administratorem. Dzieje się to dzięki przekazaniu części uprawnień do obsługi zainstalowanych aplikacji w ręce określonego użytkownika.

Sklepy internetowe i serwisy w sieci internetowej np. portal społecznościowy, forum branżowe, strona poświęcona wydarzeniom lub ogłoszeniom itd. są witrynami internetowymi.

Inaczej mówiąc, są to strony internetowe o złożonej strukturze, które posiadają szereg funkcjonalnych wtyczek — aplikacji umożliwiających tworzenie efektów w trybie rzeczywistym (on-line).

Przykładem może być serwis umożliwiający tworzenie i publikowanie ogłoszeń w internecie, a na łamach właściwej strony internetowej serwisu. Innym przykładem może być sklep internetowy, który umożliwia wybór produktu, jego modyfikację dzięki istniejącej bazie danych oraz utrwalenie efektu pracy (zapisanie w pamięci urządzenia).

Sklep internetowy, czy serwis www najczęściej wymaga zalogowania, czyli przekazania pewnego zakresu informacji o rejestrowanym użytkowniku. Dzięki temu zwiększa się możliwość kontrolowania treści udostępnionej publicznie. Sklepy internetowe i różne serwisy wydzielają część pamięci na dysku serwera, tak aby użytkownik mógł założyć własne konto i posługiwać się nim zgodnie z regulaminem.

Serwisy i sklepy internetowe /e-commerce

Zależnie od rodzaju serwisu, czy stopnia zaawansowania sklepu internetowego, użytkownika może posługiwać się zainstalowanymi aplikacjami, tworzyć własne treści i publikować je pod nadzorem administratora.

Strony takie jak sklepy internetowe i inne serwisy umożliwiają bezpieczne gromadzenie danych, tworzenie i wysyłkę poczty internetowej oraz udostępniają wygodny system powiadomień i pomocy administracyjnej.

Możliwa jest również integracja z innymi dostawcami usług internetowych, jak serwisy e-commerce (np. Allegro). Dzięki specjalnie opracowanym strukturom kodu strony, możliwe jest zintegrowanie ogłoszeń własnej strony z mechanizmami portalu sprzedażowego.


Oferujemy szeroki zakres usług, które można zakupić w celu stworzenia własnego serwisu i sklepu internetowego. 

Bezpłatnie pośredniczymy w zakupie domeny, udostępniamy hosting o ustalonych parametrach, systemy zarządzania treścią, kreatory stron www, wtyczki funkcyjne, szablony stron i środowisko e-commerce.


Produkty w sklepie

Nie znaleziono produktów, których szukasz.