Szyldy i tablice modułowe

Szyldy zewnętrzne – tablice modułowe są to nośniki reklamy, identyfikacji wizualnej i oznakowania. Oferujemy standaryzowane szyldy i tablice zewnętrzne o charakterze modułowym, jak powtarzalne panele.


Szyldy tablice modułowe panele reklamowe


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

MODUŁOWE SZYLDY, TABLICE → Kliknij, aby przejść do produktów


Reklama modułowa – szyldy, tablice

Odbiorcą naszych tablic, szyldów modułowych są firmy, przedsiębiorstwa, urzędy, podmioty gospodarcze prywatne i państwowe.

Na szyldach modułowych eksponowana jest zarówno reklama, jak i  identyfikacja wizualna. Najczęściej umieszczana jest informacja o marce, ofercie firmy, urzędu, placówki itd.


Szyldy i tablice modułowe zewnętrzne – standaryzacja reklamy

Różnica pomiędzy szyldem modułowym a standardowym szyldem informacyjnym, firmowym bądź reklamowym jest taka, że składa się z paneli – modułów.
Standardowy szyld jest pojedynczym brytem — formą ukończoną, która z założenia jest pojedyncza.

Szyld standardowy jest tak produkowany, że nie jest istotne czy zajdzie potrzeba i będzie możliwość dołączenia kolejnego szyldu.

W przeciwieństwie do szyldów standardowych szyldy modułowe są wykonane tak, aby można było do nich dołączyć kolejne.

Przy tym istotne jest to, by kolejne szyldy modułowe były spójne wizualnie i kompatybilne technicznie.

Połączenie ze sobą dwóch lub wielu tablic, szyldów modułowych powinno być łatwe, dzięki technice wykonania, konstrukcji nośnej i użytym mocowaniom.

Również nie powinno być żadnej różnicy pomiędzy szyldami modułowymi, która sprawiłaby, że wizualnie lub technicznie będą niespójne, niekompatybilne.

Szyldy panelowe, modułowe jednego typu (jednej serii) mogą się różnić kolorystyką tła, treścią merytoryczną i graficzną.

Połączenie dwóch tablic czy szyldów modułowych i dołączenie kolejnych powinno sprawić, że efektem jest spójna całość, która stanowi zauważalny monolit wizualny i logiczny.


Tablice modułowe dekoracyjne

Dlatego też uzupełnieniem takiej formy prezentowania reklamy wizualnej, bądź identyfikacji marki, jest zastosowanie dodatkowych tablic modułowych.

Dodatkowe tablice modułowe nie mają typowej grafiki reklamowej, czy informacyjnej, a pełnią funkcję dekoracyjną – ozdobną.

Nawiązują do całości i pomagają we właściwym rozmieszczeniu tych paneli, które są istotne, przez to, że są uzupełnieniem i punktem odniesienia.

Dodatkowe, dekoracyjne tablice modułowe porządkują całość ekspozycji reklamowej, poprawiają czytelność i nadają estetyczny wygląd.

W ten sposób tworzone są totemy reklamowe oraz konstrukcje, np. kolumny lub ciągi tablic reklamowych.
Często spotykane są mniejsze formy, tj. szyldy informacyjne — tabliczki przed wejściem do budynku lub w głównym wejściu.

Małe tabliczki – niewielkie szyldy modułowe umieszczone są w szeregu i określonym porządku, w ten sposób, aby nie tworzyły chaosu i dały się wymieniać.
Wobec tego z samego założenia szyldy modułowe muszą pasować do obowiązującej reguły i spełniać standardy lokalnej ekspozycji.


Szyldy, tablice modułowe zewnętrzne – oferta

Wykonujemy:

    • indywidualnie projektowane szyldy, tablice modułowe
    • oraz różne rodzaje szyldów i tabliczek, które pasują do już wykonanych, zamontowanych tablic.

Oferujemy szyldy, tablice i tabliczki modułowe z blachy stalowej ocynkowanej, nierdzewnej – kwasowej, tworzyw, jak PCV, poliwęglan komorowy oraz płyt warstwowych – aluminiowych.

    •  Wykonujemy je w arkuszach w ustalonym wymiarze.

    •  Alternatywną i popularną odmianą są modułowe tablice zaginane, tzw. krawędziowane – samonośne. Polega to na tym, że boki arkusza są zagięte pod kątem prostym, tak że ich odporność na uginanie rośnie w sposób naturalny.

    •  Szyldy, tablice, tabliczki modułowe zewnętrzne wykonujemy opcjonalnie z ramą nośną stalową lub aluminiową.

Szyldy i tablice modułowe


Wewnętrzne tablice modułowe

Polecamy również tablice modułowe wewnętrzne, do budynków użyteczności publicznej, firmy, urzędu itd. Oferujemy systemy panelowe do eksponowania informacji wymiennej oraz różne techniki wykonania tablic. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Nie znaleziono produktów, których szukasz.