Szyldy i tablice modułowe

Szyldy i tablice modułowe są to nośniki reklamy wizualnej, identyfikacji firmy — służące promocji i informacji w przestrzeni publicznej.


MODUŁOWE SZYLDY, TABLICE, TABLICZKI 〉  Kliknij, aby przejść do produktów


Odbiorcą naszych tablic, szyldów modułowych są firmy, przedsiębiorstwa, urzędy, podmioty gospodarcze prywatne i państwowe.

Na szyldach modułowych eksponowana jest reklama, identyfikacja lub informacja o marce, ofercie podmiotu gospodarczego, firmy, urzędu itd.


Szyldy i tablice modułowe — standaryzacja reklamy

Różnica pomiędzy szyldem modułowym a standardowym szyldem informacyjnym, firmowym bądź reklamowym jest taka, że składa się z paneli — modułów.
Standardowy szyld jest pojedynczym brytem — formą ukończoną, która z założenia jest pojedyncza.

Szyld standardowy jest tak produkowany, że nie jest istotne czy zajdzie potrzeba i będzie możliwość dołączenia kolejnego szyldu.

W przeciwieństwie do szyldów standardowych szyldy modułowe są wykonane tak, aby można było do nich dołączyć kolejne.

Przy tym istotne jest to, by kolejne szyldy modułowe były spójne wizualnie i kompatybilne technicznie.

Połączenie ze sobą dwóch lub wielu tablic, szyldów modułowych powinno być łatwe, dzięki technice wykonania i użytym mocowaniom.

Również nie powinno być żadnej różnicy pomiędzy szyldami modułowymi, która sprawiłaby, że wizualnie lub technicznie będą niespójne — niekompatybilne.

Szyldy panelowe, modułowe jednego typu (jednej serii) mogą się różnić kolorystyką tła, treścią merytoryczną i graficzną.

Połączenie dwóch tablic czy szyldów modułowych i dołączenie kolejnych powinno sprawić, że efektem jest spójna całość, która stanowi zauważalny monolit wizualny i logiczny.


Tablice modułowe dekoracyjne

Dlatego też uzupełnieniem takiej formy prezentowania reklamy wizualnej bądź identyfikacji marki jest zastosowanie dodatkowych tablic modułowych.

Dodatkowe tablice modułowe nie mają typowej grafiki reklamowej, czy informacyjnej, a pełnią funkcję dekoracyjną — ozdobną.

Nawiązują do całości i pomagają we właściwym rozmieszczeniu tych paneli, które są istotne, przez to, że są uzupełnieniem i punktem odniesienia.

Dodatkowe, dekoracyjne tablice modułowe porządkują całość ekspozycji reklamowej, poprawiają czytelność i nadają estetyczny wygląd.

W ten sposób tworzone są totemy reklamowe oraz konstrukcje, np. kolumny lub ciągi tablic reklamowych.
Często spotykane są mniejsze formy, tj. szyldy informacyjne — tabliczki przed wejściem do budynku lub w głównym wejściu.

Małe tabliczki — niewielkie szyldy modułowe umieszczone są w szeregu i określonym porządku, w ten sposób, aby nie tworzyły chaosu i dały się wymieniać.
Wobec tego z samego założenia szyldy modułowe muszą pasować do obowiązującej reguły i spełniać standardy lokalnej ekspozycji.


Szyldy i tablice modułowe — oferta

Wykonujemy:

  • indywidualnie projektowane szyldy, tablice modułowe
  • oraz różne rodzaje szyldów i tabliczek, które pasują do już wykonanych, zamontowanych tablic.

Oferujemy szyldy, tablice i tabliczki modułowe z blachy ocynkowanej, nierdzewnej — kwasowej, tworzyw, jak PCV i poliwęglan komorowy oraz płyt warstwowych — aluminiowych.

| Wykonujemy je w arkuszach w ustalonym wymiarze.

| Alternatywną i popularną odmianą są modułowe tablice zaginane, tzw. krawędziowane — samonośne.

Polega to na tym, że i boki są zagięte pod kątem prostym, tak że ich odporność na uginanie rośnie w sposób naturalny.

| Szyldy, tabliczki i tablice modułowe wykonujemy też z ramą nośną stalową lub aluminiową.


Szyldy i tablice modułowe


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj TUTAJ!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.