Reklama na szyby

Zewnętrzna reklama na szyby jest bardzo popularnym środkiem reklamy, ponieważ takie umiejscowienie grafiki jest bardzo skuteczne w działaniu.

Zastosowanie reklam na szyby okienne w budynku, wyklejenie witryny folią samoprzylepną lub naklejenie na szyby samochodowe jest stosowane bardzo często. Przyczyną jest nie tylko możliwość reklamowania za niewielkie pieniądze i w dobrym miejscu, ale są też inne względy. Reklama naklejona na szyby zyskała popularność również dlatego, że niektóre rodzaje w odpowiedni sposób zasłaniają widok oraz służą do przyciemniania.

PRODUKTY 〉   Kliknij, aby przejść do produktów

Zewnętrzne reklamy na szyby wykonane są z folii samoprzylepnych, które są odpowiednio przygotowane do naklejenia, np. są zadrukowane i wycinane w celu uzyskania napisów, wzorów bądź ornamentów.

W zależności od sposobu wykonania i rodzaju folii samoprzylepnej, reklama może być naklejana od zewnątrz lub od wewnętrznej strony szyby.

Podstawowe zastosowanie w reklamie zewnętrznej to:

  • Reklamy na szyby okienne w budynkach.
  • Reklamy na szyby witryn sklepowych.
  • Reklamy na szyby samochodowe.

Do produkcji i usługowego wykonania reklamy na szyby służy duży wybór folii samoprzylepnych, o właściwościach których oczekują użytkownicy.

Folie specjalistyczne do wyklejania szyb a zatem do wykonania reklam na szybach są produkowane przez wiele renomowanych firm, które prześcigają się w produkcji wysokiej jakości produktów, dopasowanych do potrzeb odbiorcy. Zróżnicowane w kolorystyce, trwałości i wielu innych właściwościach, folie samoprzylepne do szyb, przeznaczone są do dekoracji i reklamy.

Reklama może być wykonana m.in. z folii mrożonej (oszronionej, opalowej), litej-blokującej światło, translucentnej-rozpraszającej światło,  perforowanej-dziurkowanej (O.W.V.), z klejem permanentnym, usuwalnym lub do wielokrotnego klejenia. Do reklamy na szybę używa się czasem kilku rodzajów folii samoprzylepnych, które są łączone ze sobą na szybie lub połączone w formie naklejki montażowej.


Produkty w sklepie

Nie znaleziono produktów, których szukasz.