Banery do podświetlenia

Banery do podświetlenia są tańszą alternatywą dla reklamy świetlnej wykonanej z pleksiglasu lub innego typu świecących reklam. Oferujemy sprzedaż materiału – tkaniny backlit oraz druk i wykonanie banerów backlight z grafiką do podświetlenia.


Banery do podświetlenia backlit, podświetlany baner backlight.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Wybór banerów podświetlanych → Kliknij, aby przejść do produktów


Tkaniny, tj. materiały poliestrowe przeznaczone do wykonania banerów podświetlanych, są  przystosowane do podświetlenia od wewnętrznej strony baneru.

Tkaniny backlit – banery backlight, tj. do podświetlenia, są najczęściej używane w reklamie świetlnej, np. kasetonach reklamowych z elastycznym licem (poszyciem).

Banery backlit mogą być podświetlane także na wiele innych sposobów. Powinny być zamontowane – napięte na ramach, konstrukcjach itd.

W produkcji najbardziej popularne są rolki banera do podświetleń, tzw. backlit lub backlight, które mają szerokość roboczą 105 cm oraz 137 cm oraz długość do 50 mb.

Materiałem użytym do produkcji banera jest elastyczna tkanina poliestrowa powlekana winylem.

Tkanina ta służy do druku grafiki reklamowej lub dekoracyjnej.

Tkanina poliestrowa – winylowa backlit z wydrukiem jest de facto banerem służącym do podświetlenia od spodu nadrukowanej grafiki.

Reklamowe banery do podświetlenia są specjalnym materiałem, na którym wykonywany jest trwały, wodoodporny i pełno kolorowy wydruk.

Cena banerów reklamowych do podświetlenia jest wyższa niż standardowych, krótkookresowych banerów typu frontlit, ale też jest to zupełnie inny produkt.

Typowy reklamowy baner laminowany – frontlit ma zupełnie inne właściwości i choć jest tańszy, to nie będzie dobrym wyborem do wykonania reklamy podświetlanej.


Banery reklamowe do podświetlenia


Sprawdź również

Reklama na banerach

Polecamy wielkoformatowe banery reklamowe powlekane, laminowane, perforowane siatki mesh. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty druku i wykonania banerów.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:biuro@reklamy-arek

Wyświetlanie jednego wyniku