Szyldy

Szyldy są tablicami informującymi o działalności firm, urzędów, instytucji itd. – identyfikacyjnymi i reklamowymi.

Zewnętrzne i wewnętrzne tablice szyldów, wykonujemy z różnorodnych materiałów i używając zróżnicowanych technologii.


Szyldy firmowe, tablice identyfikacyjne, informacyjne, reklamowe.


Producent reklam

Zapytaj o reklamy projektowane indywidualnie i na wymiar.

Szyldy /Wybór ⇒  Kliknij, aby przejść do produktów


Szyldy – rodzaje szyldów

Wizualna reklama zewnętrzna funkcjonuje głównie jako reklamy pionowe, a szczególnie w formie różnego rodzaju i wielkości szyldów na ścianach, ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych.


Reklamowe szyldyna ramie stalowej | z blachy | z Dibondu | z tworzywa | zalaminowane | drukowane na tworzywach| z plexi |

Szyldy informacyjne /ostrzegawcze | odblaskowe | reklamowe | firmowe /identyfikacyjne  | emaliowane /wypukłe | ze szkła akrylowego /pleksiglasu, poliwęglanu |

Tablice grawerowane3D-przestrzenne | z grafiką przestrzennąaluminiowe | z ramą aluminiową | z grafiką wymienną |

Szyldy przenośne | na ogrodzenia | wolnostojące z konstrukcją


Szyldy, tablice zewnętrzne

Popularne formy reklamy zewnętrznej, są to:

    1. Szyldy firmowe, w formie prestiżowych tablic reprezentacyjnych, które są raczej niewielkie i służą identyfikacji. Szyldy firmowe wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, tak by były szczególnie eleganckie.

    2. Tablice firmowe, przykładowo szyld z identyfikacją podmiotu (firmy, urzędu, placówki), są większe niż reprezentacyjne szyldy a umieszczone na obiekcie lub w bezpośrednim sąsiedztwie. Te tablice firmowe nie mają charakteru reklamowego – nie służą promocji oferty.

    3. Szyldy reklamowe, tj. powierzchnie z grafiką promującą zarówno markę, nazwę firmy, jej działalność i ofertę. Są to duże tablice umieszczone na budynku, w bliskiej lub dalszej okolicy, na ogrodzeniu lub konstrukcji nośnej.

    4. Promocyjne szyldy reklamowe, tj. tablice z blachy, tworzywa, płyt drewnopochodnych, a nawet banery rozpostarte na ramie. Tablice promocyjne są wykonane w stosunkowo dużym formacie, który jest widoczny z daleka. Wielkoformatowa grafika reklamowa umieszczona na takich szyldach – tablicach reklamowych, jest typową reklamą ofertową.

Szyldy – jakie oferujemy?

Szyldy wewnętrzne i zewnętrzne

Nasz sklep reklamowy wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku reklamy wizualnej, realizując zamówienia na szyldy reklamowe.

Praktycznie wszystkie rodzaje szyldów wykonywane są na zamówienie.

Istnieje dużo możliwości zastosowania szyldów. Do wykonania używamy różnorodnych technologi.

Standardowe, a również nietypowe zastosowania powodują, że trudno określić, która tablica jest reprezentacyjna, a która informacyjna, czy reklamowa.

Mały szyldzik, a raczej tabliczka informacyjna z nazwą firmy może być uznana za szyld firmowy.
Czasem szyldem nazywamy średniej wielkości tablicę informacyjną z logiem firmowym.

Bywa też, że wielkoformatowa tablica reklamowa jest znana za szyld firmowy.

Właściwe określenie szyldu jako takiego nie jest w zasadzie istotne, gdyż sposobów na jego wykonanie i możliwości praktycznego wykorzystania jest zbyt wiele, aby można je klasyfikować.

Dlatego nasza oferta ogólna obejmuje zarówno małe, jak i duże szyldy wewnętrzne oraz zewnętrzne.


Szyldy – wykonanie szyldu

Dla projektanta istotne jest czy szyld ma być tablicą reprezentacyjną, reklamą firmy, czy ofertą biznesową. Rozróżnienie motywacji ma duży wpływ na opracowanie grafiki.

Technicznie istotne jest, jakie mają być parametry fizyczne, a przykładowo: waga, sposób montażu, możliwości serwisowania i modyfikacji treści, a także widoczność całości reklamy.

Ważne jest czy poszycie szyldu jest wykonane z eleganckiej, ale dość kruchej pleksi, czy też z solidnej, ale mniej estetycznej blachy stalowej ocynkowanej.

Na podjęcie takiej decyzji ma wpływ to czy jest to reklama zewnętrzna, czy wewnętrzna, tj. czy szyld będzie narażony na trudne warunki atmosferyczne. Istotne bywają inne szczegóły, które warto konsultować z nami.

Opcji do wyboru jest naprawdę wiele, więc należy je poznać, a wybrać odpowiednie.


Wybór szyldów – wybór rodzaju szyldu.


Tablice reklamowe

Sprawdź naszą ofertę na różne rodzaje szyldów, tabliczki i tablice reklamowe.

Oferujemy różne typy szyldów. Mają różne opcje i są wykonane z różnych materiałów bazowych, jak: pleksi, PCV, tworzywa, kompozyty-płyty warstwowe np. Dibond, blachy stalowe i aluminiowe.

Tablice sprzedajemy w określonym z góry wymiarze, lub na zamówiony wymiar. Do szyldu mogą być dołączone dodatkowe akcesoria jak konstrukcje, ramki, grafika wymienna.  Są to też elementy ozdobne i przestrzenne grafiki szyldu.


Jeśli nie widzisz produktu w tej kategorii, to zapytaj tutaj:

PRODUKCJA REKLAMY

Reklama na wymiar, indywidualny wzór, nietypowe rozwiązania. Projekt graficzny, wizualizacja reklamy.
Napisz email:[email protected]

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2